.

.

80 Мрежа Најдобра Цена Отворот 0.2 мм Титаниум Electrode Мрежа/Мрежа За Хемиски Filter/Третман на отпадни води Продажбата 10cm*100cm

80 Мрежа Најдобра Цена Отворот 0.2 мм Титаниум Electrode Мрежа/Мрежа За Хемиски Filter/Третман на отпадни води Продажбата 10cm*100cm

DEN 4332.00
DEN 4560.00
-5 %
Количина на стоки

2 мм Титаниум Electrode Мрежа/Мрежа За Хемиски Fillter/Третман на отпадни води Продажбата 10cm*100cm
Титаниум жица mesh Детали : Собирање на титаниум мрежа| титаниум electrode мрежа|титаниум Батеријата жица mesh 80 мрежа titainum жица mesh Одделение : Gr1/Gr2 Чистота : чистотата на жица може да достигне над 99. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Бесплатен превозот е обично од Кина пост, и ќе трае од 10 до 30days.8% Жица со Дијаметар : 0.51 g/cm3, повисока од алуминиум пониски thansteel, бакар, никел, но силата е во прв план. Обично Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот. Цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања.
Титаниум Апликации : aerospace,воена,бродоградба, хемиски машини,висока температура вакуум опрема,електрична енергија,вода desalination,медицински и други области. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Pls контактирајте со нас ако ви се интересни над превозот начин, ние, исто така може да ви даде најдоброто решение на цената. Целосно плаќање, мора да биде направено во рок од 7 дена по поставување на својата цел, во спротивно нарачката ќе биде неважечка или е откажан од страна на системот. Ако сакате други услови за плаќање, pls дозволете ни да знаете пред да го одржи редот. Превозот 1. Исто така pls забелешка пакет треба да биде помалку од 2kg, ако преку тоа, купувачот мора да си дозволат целиот превозот цена. Ние ги испратите на начин што е сигурно може да се следи на соодветниот веб-сајт. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број, при пополнување на купувачот информации.
Одлична отпорност на корозија е замени традиционалните се однесува материјал,како што се никел нерѓосувачки челик мрежа,алуминиумска мрежа метал материјал, титаниум екран и долг животен век,безбедна и сигурна работа.11 mm Отвор Големина : 0. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ви благодариме за разбирањето! Anping Ofolan Метална Жица Mesh Производство Копродукции,Ltd Додадете : Број 324,Shenwu Индустриски Парк,Hengshui,Hebei,Претставник на КИНА Тел : +86-318-8066682 Факс : +86-318-8066569 М. Сите производи ќе бидат внимателно да се спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
2,силни анти-корозија
Висока чистота титаниум мрежа во силна корозивни средина,се формира слој на компактен оксидација филм со добра адхезија и инерција на површина,генерирање passivation феномен,па заштита на решетката да не биде corroded. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.

Бренд Име:
OFOLAN
Тип:
Изградба Алатка Делови
Употреба:
Комерцијални Производство
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
80 мрежа
Материјал:
титаниум челик
Материјал:
Титаниум Electrode Мрежа
R

Тие исто така купуваат со овој производ