.

.

Бесплатен Превозот! 40pcs APM2.5 DF13 Конектор (DF13 Домување)

Бесплатен Превозот! 40pcs APM2.5 DF13 Конектор (DF13 Домување)

DEN 898.00
DEN 1056.00
-15 %
Количина на стоки

обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена . ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба. Можете да користите претходно crimped кабли да се создаде и да ги прилагодите на вашите конектори / кабли како што е потребно! Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл .85 /многу
10 парчиња / многу
.35 /парче
Бесплатен Превозот! 1pc TDA7294 моно треска засилувач одбор комплет делови US$ 7.7 V 400 F супер capacitor US$ 5.85 /парче
Бесплатен Превозот! 10pc TCS230 боја за признавање сензор за PCB одбор US$ 16. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Одборот компоненти кои се користат се внимателно одбрани, филтерот користи четири мали 10000 U/50 V NOVER АУДИО злато capacitor. Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Бесплатен Превозот! 1pcx Поединечни оптички ротари енкодер 400 пулсот US$ 13. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.50 /парче
Бесплатен Превозот! 1pc 4-во-еден Bluetooth MP3 декодерот Bluetooth MP3 декодерот одбор US$ 12.Се надевам дека ќе разбере. се надевам да се направи бизнис со вас
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Отпорници се користат во сите 1% метал филм отпорници, висок квалитет на мали запечатени potentiometer. понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. 35 A висока тековната rectifier мост, засилувач на одборот за долго време за да се исполнат на полно оптоварување. Моќ одбор Големина : 109mm / ширина 71mm / висока 38mm (врвот до дното на одборот capacitance, не вклучувајќи компоненти стапки) засилувач одбор Димензии : Должина 117mm / Ширина 37mm На исправноста одбор комплет содржи потребните компоненти (со исклучок на столбови завртки), а потоа заврши плоча пратки во OCL default connection, ако треба да BTL конекција, ве молиме оставете порака. Други capacitor избор WIMA, Philips, Кинг Конг, Nishi Kang и други познати брендови.5 DF13 Конектор (DF13 Домување)
Спецификации : 3 S / 4 S / 5 S / 6 S (pls оставите порака, која што ќе треба. тоа трае околу 15-30days. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . Засилувач одбор со две TDA7293, која може да се пристапи како OCL (dual-канал) или BTL (моно) режими, BTL врска излезна моќност е двојно поголема. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени.98 /парче
Бесплатен Превозот! 1pc нови Отворено безжична термометар електронски hygrometer безжична метеоролошка станица со часовникот US$ 14.

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Нови
Моќ Дисипација:
Нови
Тип:
Логиката Идентичен
Примена:
TV
Напон:
Нови
Број На Модел На:
Нови
Состојба:
Нови
R

Тие исто така купуваат со овој производ