.

.

Многоцветни led свет светилка празнична декорација реквизити божиќ светла string flasher светилка декорација

Многоцветни led свет светилка празнична декорација реквизити божиќ светла string flasher светилка декорација

DEN 665.00
DEN 864.00
-23 %
Количина на стоки

детали за производот
desciption : 5 m led светилка burry
боја : осветлување string секој три светилки во боја : извор црвена , сина , зелена .
: спецификација вкупна должина од 5 m , 20 светилка , burry diameteris 4cm
цена : 24.00 јуани / string
топло совет :
1 дете и дете пред прераспределен на , ве молиме да се ослободи од сите материјали за пакување .
2 noretry , во близина на оган извор , noretry блиску до висока температура место , да се избегне опасност
3 , ве молиме придружени игра , да се спречи бебе уста заскитан во мали , за да се избегне опасни .

Емитуваат Боја:
Променливи
Употреба:
празник
Должина:
50cm
Карактеристики:
string flasher светилка декорација
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
90 дена
сертификација:
CCC,RoHS
Е dimmable:
No
База Тип:
2G11
Напон:
220V
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
0040
R

Тие исто така купуваат со овој производ