.

.

автомобил камера!!!АВТОМОБИЛОТ ЗАДНИ ВИДИТЕ ОБРАТНА КОПИЈА ВИСОК КВАЛИТЕТ на SONY ЧИП КАМЕРА ЗА Toyota е корола Tarago Previa Сакаат Alphard

автомобил камера!!!АВТОМОБИЛОТ ЗАДНИ ВИДИТЕ ОБРАТНА КОПИЈА ВИСОК КВАЛИТЕТ на SONY ЧИП КАМЕРА ЗА Toyota е корола Tarago Previa

DEN 794.00
DEN 882.24
-10 %
Количина на стоки

Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена.170 степен поглед агол,многу мали,и лесен за инсталирање.Ве молиме љубезно ве молиме да бидете сигурни дека нашите производи 's големина е ист со вашиот автомобил ' s табличка светлина, бидејќи таму може да има мала разлика, дури и за ист стил автомобил, но во друга земја.170 степен поглед агол,многу мали,и лесен за инсталирање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте сигурни.
AGC : Автоматски
BLC : Автоматски
Баланс На Белата Боја : Автоматски
Видео Боја : Шарени
Ефективни Пиксели : 728x512
Резолуција : 520 TV линии (Нормално CMOS/CCD/CMD камерата е 420 TV Lines)
Видео Излез : 1. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година.
***** Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски,водоотпорен.
Гаранција &Одржување :
Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции. Поправи камерата до каде акции табличка светлина беше.Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски,водоотпорен.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Поврзување вградениот табличка светло на камерата за тоа каде акции табличка светлина е поврзан за да се добие моќта Поврзете моќта на камерата на вашиот кочница lights (светла) - црвена жица да се позитивни и црна жица до негативни.
Техника Параметар :
Слика сензори : 1/4" боја на sony CCD Чип
ТВ Систем : NTSC default
Минимална осветлување.
Повратни информации :
Ве молиме да ни остават добар фидбек ако објектот примен во добра здравствена состојба;
За Купувачите кои не е задоволителна со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво пред да се остави исходот на повратни информации;секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни
Главните Карактеристики Висока Јасно,Ноќ Визија,Вода Доказ, Пластичен материјал.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.

Тип На Објект:
Автомобил DVR
Собранието На Чекање:
Преносни Снимач
GPS logger:
Внатрешна
Бренд Име:
FUWAYDA
Пиксели:
500Mega
Број На Леќи:
1
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 2
Екран На Допир:
No
Специјални Функции:
Радар Детектор,Со Rearview Огледало,Ноќ Визија
Батеријата:
Вграден-во
Оригиналниот Пакет:
Yes
Камерата Резолуција:
1280x720
Макс Надворешна Меморија:
Никој
Екранот Размер:
4
Видео Формат:
AVI
Интерфејс:
AV-Out
Рамки Во Секунда:
120
Агол На Гледање:
170°
OSD Language:
Англиски
Видео Кодот:
AVC
Големина На Дисплеј:
сите
Чипсет Производител:
SONY
Автомобил Производител:
Тојота
Слики Сензор:
Sony CCD
R

Тие исто така купуваат со овој производ