.

.

Тапан Единица Чип За Коника Minolta Bizhub C224 C284 C364 Копир,За Коника д-р-512 DR512 Тапан Чип,За Коника Копир Делови 224 284

Тапан Единица Чип За Коника Minolta Bizhub C224 C284 C364 Копир,За Коника д-р-512 DR512 Тапан Чип,За Коника Копир Делови 224

DEN 864.00
Количина на стоки


боја:
C, Y, Б.К., М
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Photocopier
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
C224/C284/C364
Компатибилен Бренд:
Cigo БОЈА
Копир Модел:
За Коника Minolta Bizhub C224 C284 C364 Копир
Тапан Единица:
За Коника д-р-512
R

Тие исто така купуваат со овој производ