.

.

15 Мрежа Најдобра Цена Отворот 1.5 mm Титаниум Electrode Мрежа/Мрежа За Хемиски Filter/Третман на отпадни води Продажбата 10cm*100cm

15 Мрежа Најдобра Цена Отворот 1.5 mm Титаниум Electrode Мрежа/Мрежа За Хемиски Filter/Третман на отпадни води Продажбата 10cm*100cm

DEN 5472.00
DEN 5760.00
-5 %
Количина на стоки

Ако сакате други услови за плаќање, pls дозволете ни да знаете пред да го одржи редот. Обично Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот. во зависност од дестинацијата. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Напомена : DHL/UPS/Федекс Изразат обично трае околу 3-5 дена до дестинацијата. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Ние ги испратите на начин што е сигурно може да се следи на соодветниот веб-сајт. И тоа е за 5-8 работни денови од ЕМС или ТНТ.
Титаниум Апликации : aerospace,воена,бродоградба, хемиски машини,висока температура вакуум опрема,електрична енергија,вода desalination,медицински и други области.На титаниум жица крпа ќе се покаже поголема отпорност на корозија како особено во seawater, влажни хлор,chlorite и hypochlorite решение,азотна киселина,chromic acid,метал хлориди и органски соли.51 g/cm3, повисока од алуминиум пониски thansteel, бакар, никел, но силата е во прв план. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број, при пополнување на купувачот информации. Целосно плаќање, мора да биде направено во рок од 7 дена по поставување на својата цел, во спротивно нарачката ќе биде неважечка или е откажан од страна на системот.5 mm Мрежа Големина Ширина&Должина : 10cm*100/тркалаат Титаниум Карактеристики 1,ниски густина&висока јачина На густина на Титаниум метал е 4. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Сите производи ќе бидат внимателно да се спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет. P : +86-0-13373388859 Џефри Зао(Генерален Директор) Силна отпорност на корозија,Висока температура отпорРетки метална жица mesh производство експерти Титаниум мрежа,Никел мрежа,Волфрам мрежа,Молибден мрежа,Циркониум мрежа,Tantalun мрежа,Сребрена мрежа,Платина мрежа, Inconel Легура 600/601/625 жица mesh,Hastelloy Alloy C-276/22 жица mesh, Monel400/500 жица mesh,UNSS31254 ,S32750,S31803, N08904,AISI304,316,316 L,317 L Нерѓосувачки stell жица mesh,итн. Плаќање со кредитна картичка, moneygram, western union и банкарски трансфер(TT) е достапна за aliexpress.
15 Мрежа Најдобра Цена Жица Кол 0.15 mm Отвор 1.5 mm Титаниум Electrode Мрежа/Мрежа За Хемиски Fillter/Третман на отпадни води Продажбата 10cm*100cm
Титаниум жица mesh Детали : Собирање на титаниум мрежа| титаниум electrode мрежа|титаниум Батеријата жица mesh 15 мрежа titainum жица mesh Одделение : Gr1/Gr2 Чистота : чистотата на жица може да достигне над 99.Ви благодариме за разбирањето! Anping Ofolan Метална Жица Mesh Производство Копродукции,Ltd Додадете : Број 324,Shenwu Индустриски Парк,Hengshui,Hebei,Претставник на КИНА Тел : +86-318-8066682 Факс : +86-318-8066569 М. Бесплатен превозот е обично од Кина пост, и ќе трае од 10 до 30days.15 mm Отвор Големина : 1.

Бренд Име:
OFOLAN
Тип:
Изградба Алатка Делови
Број На Модел На:
15 Mesh
Употреба:
Комерцијални Производство
is_customized:
Yes
Материјал:
титаниум челик
Материјал:
Титаниум Electrode Мрежа
R

Тие исто така купуваат со овој производ