.

.

YonSub Нуркањето опрема Силикони Сува Snorkel за Возрасни Сина

YonSub Нуркањето опрема Силикони Сува Snorkel за Возрасни Сина

DEN 1152.00
Количина на стоки


100% Сува Snorkel ОПРЕМА со Копје Риболов, Нуркање Слободно нуркање Пливање Сина ОПИС
Карактеристики на Snorkel :
*2013 Нов стил на дизајн. *Чистка вентил за брзо ефикасно царинење вода
* Удобно пред-аглеста силикони отворот
* Лесно клип на рака retainer
* Флексибилен силикони брановидни ниска дел
* Пред-криви силикони отворот (отстранлив) за да се спречи вилица замор
* Силикони чистка вентил за лесно одвод Ние го носат голем број на маски, snorkels, во светот, се нурне во сетови и се нурне резерви во нашата Aliexpress Продавница : http : //www.aliexpress.com/store / 132312
Фабрика цена поддршка на мали количина на големо, ве молиме контактирајте со лили на e-mail : yonsubsales на gmail.com
За нас : Yonsub е тим на слободно нуркање, нуркањето и НУРКАЊЕ ентузијасти кои се посветени на овој спорт. Ние се стремиме да ви обезбеди најдобар нуркање производи на пазарот, разумни цени со одличен услуги на клиентите. Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања. Ви благодариме за изборот на Yonsub!
Купи :
Сите наши производи ќе бидат сосема исти како и опис, па можете да ги купите директно. ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.
Повратни информации :
1.Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДИ ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации без контакт со нас.Ние цврсто веруваме дека добрата комуникација може да го реши секој проблем, но не негативни повратни информации.
2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашите работно време : 9 : 00 ЧАСОТ - 18 : 00 ЧАСОТ (Пекинг Време GMT+8), понеделник - сабота (време на викендите и празниците се исклучени).
Превозот
1.Обично,објектите ќе бидат испратени во рок од 1 работен ден.
2.Обично, тоа трае 15-25 дена до НАС, 28-38 дена на повеќето од други земји, 40-55 дена да Русија, Бразил, Италија и некои далечни земји.
3.Царина е обврска и одговорност на секој граѓанин во вашата земја, така што купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност, ако е потребно.
Политика
1.Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
2.Во сите случаи, купувачите треба да се плати за поштенски трошоци да се вратат на производи за замена или враќање на средствата. Ве молиме имајте во предвид пред да купите.
3.Купувачите треба да не контактирате за да испратите неисправни предмети назад за размена во рамките на гарантниот период од 14 дена.

Број На Модел На:
YS05
Бренд Име:
Yon Под
Функција:
2013 нов дизајн
Стил:
Стилски
Отворот материјал:
Силикони
Големина на:
За Возрасни
боја:
Сина
is_customized:
Yes
логото:
Две среќни нозе
R

Тие исто така купуваат со овој производ