.

.

12X компатибилен за HP177 одговараат За HP Photosmart C5150 Photosmart C5140 Photsmart C5180

12X компатибилен за HP177 одговараат За HP Photosmart C5150 Photosmart C5140 Photsmart C5180

DEN 767.52
Количина на стоки

Производ descriprtion : 12 X компатибилен принтер Ink кертриџ за HP177 одговараат За HP Photosmart C5150 Photosmart C5140 Photsmart C5180 Забележите : Кога ќе нарачате. Ве молиме проверете ја вашата мастило кертриџ модел во согласност со приказ на производот модел. Според оригиналниот модел на мастило касети да купуваат касети.Не е ccording на печатач модел да купуваат касети.
Детали за производот : Модел ОЕМ Модел Боја се Користи За Мастило волумен(ml) Регион H-X177 BK(12ml) C8721 HE Црна photosmart C5140 photosmart C5150 photosmart C5180
12 RU,Африка H-X177 C(7ml) C8771 HE Синозелена 7 RU,Африка H-X177 M(7ml) C8772 HE Маг. 7 RU,Африка H-X177 Y(7ml) C8773 HE Yel 7 RU,Африка H-X177 LC(7ml) C8774 HE Светлина Синозелена 7 RU,Африка H-X177 LM(7ml) C8775 HE Светлина Маг. 7 RU,Африка Печатач модели не можат да бидат наведени целосно или ажурирани во времето, ве молам, ве молиме проверете кај нас.
Пакување : 12 Компјутери Многу
2x Црна
2x Синозелена
2x Магента
2x Жолта
2x Светлина Синозелена
2x Светлина Магента

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
Компатибилен За HP177
Компатибилен Бренд:
HP
Бренд Име:
Карина Г.
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Сертификати:
ISO9001, ISO14001,SGS,STMC,CE
Производи Рок На Траење:
24Months
Campatible Печатач:
За HP Photosmart C5150 C5140 C5180
квалитет:
A+
чип:
со чип
мастило:
целосна мастило
боја:
C, LM, M, LC, Y, K
Обоени:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ