.

.

Деца Мека Водат Мрачно Зајакот Лак Bowknot Turban Цвет Hairband Headband Топла Коса Бенд Додатоци

Деца Мека Водат Мрачно Зајакот Лак Bowknot Turban Цвет Hairband Headband Топла Коса Бенд Додатоци

DEN 600.00
DEN 857.28
-30 %
Количина на стоки

40 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо 12 бои мода Сјајна пеперутка 2.80 /многу
парчиња / многу
Новодојдени ААА метал копчето коса додатоци божиќ мода кралица симпатична круна со бисери 30 PCS ноќта на вештерките US$ 29.25 /многу
парчиња / многу
80 PCS ТОПЛА ПРОДАЖБА Лента лакови за коса цвет Солидна Сатен коса bowknot.61 /многу
парчиња / многу
Сатенски Bistratal Цвет со Мини Лента се зголеми центар мало бебе девојки деца Прибор за Облека двојно бои трговија на големо 50 PCS US$ 19.5" Мини Tulle Мрежа Цвеќиња Poof Цвеќиња Прибор трговија на Големо 50 PCS US$ 21.08 /многу
парчиња / многу
2014 бебето цвет за headband супер Кореја seersucker коса, лак со Мини Зголеми убавина за коса бенд деца додатоци 50 PCS US$ 35.3 Инчен 100% DIY Цвет за бебе headband Sequins пеперутка коса додатоци 100 PCS US$ 26.
Враќање :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.00 /многу
парчиња / многу
Нова 2014 деца додатоци Голема ткаенина цвеќиња Солидна Flod Цвет Рамен Назад за бебе коса клипови коса додатоци трговија на големо 50 PCS US$ 30.6 Инчен,12cm*8 CM
Бои : 16 бои
Сите бои се во акции на кое било време,не грижете се,само да ги купите цел,ви благодариме
1 Lot=30 компјутери
можете да изберете било која боја ви се допаѓа,само да ја напушти белешки по вашата нарачка,
ако не ја напушти белешки,ние ќе ги испратите во просек !
Белешки : ако ви требаат слики,ве молиме да ни кажете по ред,благодарам
Производи покаже :
боја за да изберете
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам,Кредитна картичка, TT трансфери, Western Union.Испрати ми вашиот превозот адреса, кога ќе цел (што, исто така, може да го напишете вашите клиенти превозот адреса директно);
4. Ние ќе ви даде најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат.Нормално сите нарачки ќе бидат испорачани во 48-72hours од приемот на вашата исплата . EMS : изразат испорака обично трае
7-10 работни дена во зависност од земјата доставени до.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Ние ќе испрати merchandises што е можно
што може. Кина Пост Воздух Mail (евтини) : Кина пост воздух mail потреба за
15-25 работни дена да пристигне,некаде тоа може да ви треба повеќе од еден месец,
Па ве молиме да бидете трпеливи.50 /многу
парчиња / многу
25 бои бебе Chiffon цвеќиња Headband Трага Цел три Реда headbands за девојки Свила цвет со бисери и Кристал 24 PCS US$ 38.Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации и со 5 ѕвезди .
Голем Гроздобер Чипка Цвет со сатен се зголеми Чипка мрежа Коса Цвеќиња за Бебе Headband коса бенд 50 PCS перика додатоци US$ 34.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.Ние брод предмети главно преку EMS,кина пост, курирската служба DHL.25 /многу
парчиња / многу
30 КОМПЈУТЕРИ/многу големо монтирани со шарени кристал за рачно изработени копчето метални додатоци за коса додаток рачно изработени US$ 17.
Превозот
1.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.Достави детални информации за потребниот производ кога ќе ја направите нарачката;
3.

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Lycra,Spandex
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
боја:
како слики
КОЛИЧИНА:
30 парчиња
Материјал:
Сатенски
Големина:
3.6 Inch
R

Тие исто така купуваат со овој производ