.

.

Нова за Acer Стремат E5-511 E5-521 E5-551 E5-571 V3-572 E5-571G Lcd Кабел DC02001Y910 DC02001Y810

Нова за Acer Стремат E5-511 E5-521 E5-551 E5-571 V3-572 E5-571G Lcd Кабел DC02001Y910 DC02001Y810

DEN 296.00
DEN 455.52
-35 %
Количина на стоки

Нова за Acer Стремат E5-511 E5-521 E5-551 E5-571 V3-572 E5-571 G Lcd Кабел DC02001 Y910 DC02001 Y810
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Вистински оригинални Лаптоп со LCD/LED/LVDS Следи КАБЕЛ. Состојба : Нова. Секој објект ќе бидат проверени и во добра состојба пред превозот!
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Вистински оригинални Лаптоп со LCD/LED/LVDS Следи КАБЕЛ.
Како да се правилно се идентификуваат лаптоп со LCD/LED/LVDS кабел ви треба :
Многу лаптоп модели се користат повеќе од еден тип на кабел во зависност од неговата оригинална конфигурација. Затоа, за појавување на дел број е многу важно!
Компатибилен Модел :
1 x Нови за Acer Стремат E5-511 E5-521 E5-551 E5-571 V3-572 E5-571 G Lcd Кабел DC02001 Y910 DC02001 Y810

Должина на кабел:
како фото шоу
Бренд Име:
DBJBA
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Број На Модел На:
LCD LVDS LED Видео КАБЕЛ
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes
Тестирани:
100% тестирано
Примена:
Процесор
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
R

Тие исто така купуваат со овој производ