.

.

4Pcs/многу Модерен Апстракт Огромен Ѕид Уметност Маслото На Платно Вода Мастило Цвет Не се Протегала Дома Декор

4Pcs/многу Модерен Апстракт Огромен Ѕид Уметност Маслото На Платно Вода Мастило Цвет Не се Протегала Дома Декор

DEN 1814.00
DEN 3024.00
-40 %
Количина на стоки


Добредојдовте на лили јао продавница
добра цена=добар квалитет=добар избор само тоа се купи
тука добредојдовте на посебна цел што е според вашиот потребни(слика &големина) за да се подготви
pls контактирајте со нас слободно ,ќе ви даде најдобра цена, благодарение
плаќање : escow,T/T или westunion
**Уметник директна продажба = добар квалитет и најдобра цена**
Оваа уметност објект е 100% рака-насликани маслото на платно. Таа е направена од страна талентиран уметник.
Оваа уметност објект е 100% рака-насликани маслото на платно. Таа е направена од страна талентиран уметник.
Тоа не е само најдобар избор за вашата домашна декорација но, исто така, специјален подарок за вашите пријатели. Тоа е збирка вредност, како и.
големина 14 X32=2 P 14 X20=2 P инчен (35 X80cm X2 P 35 X50cm)
Превозот : unstretched и формулиран, ќе брод во тек (ако треба да се водат и рамка, ве молиме контактирајте ме.)
(1).обично ние ќе ги испратите како се тркалаат! ако сакате, може да рамката нив за вас! вие само треба да платат за екстра поштенски и доделување на надомест!
(2).ние имаме една галерија, ние може да прифати било каква цел, ако сакате!
Ние сме група на професионални и вешти уметници во Amoy, хонг конг, Кина. Сите масла се 100% рака насликани од страна на самите себе. Така што нема да има агенти, или препродавач или средината лице. Значи, нашата цена е многу конкурентен. Ако ви треба ни да се наслика вашиот сопствен омилени слики, ве молиме контактирајте со нас.
СЛИКАТА ПОКАЖУВА :

Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Техника:
Рачно Насликани
Медиум:
Масло
Број На Модел На:
--
Бренд Име:
Barocco
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
R

Тие исто така купуваат со овој производ