.

.

12Pcs/pack 1Х5 ДВОРОВИ Само Лепило Не Ткаени Сплотена Завој

12Pcs/pack 1Х5 ДВОРОВИ Само Лепило Не Ткаени Сплотена Завој

DEN 432.00
Количина на стоки


1"Х5 ДВОРОВИ Само Лепило Не Ткаени Сплотена Завој
Кожа Бела,Црна,Сина,Зелена,Виолетова,Розова, Жолта,Флуоресцентно зелена,Флуоресцентни Пинк се исто така достапни,
Само оставете порака која боја ви треба.
Употреба :
Спортски Заштита : Според вистинските потреби на кој било дел на телото, го завитка во обезбедување на прилагодливи затегнување сила кога превенција кампањи повредени зглобовите и мускулите, како и на зглоб, колено, глуждот, лактите влошки и други заштитна опрема;
Посебни делови облекување фиксна;
Изгореници и bandaged по хирургија;
Проширените вени облекување;
Треска;
Заеднички фиксна заштита
Слики:

боја:
Deep blue, Небо сина, зелена Трева, Кожа, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта, Виолетова, Розева, Портокалова
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Број На Модел На:
SU-WFB25BSD
Бренд Име:
Elysaid
Ефект:
Коска Нега
Материјал:
Не-плетени
Точка име :
Само Adherent Завој
Тип:
Спорт/Отворено/Хируршки Материјали
Својства :
Спорт/Отворено/Хируршки Материјали
Функција:
Breatheable, само лепило и лесно солза
Употреба:
Козметички, заштита и третман
Примена:
Спорт/медицински/миленичиња
Материјал:
95% не-плетени+5% spandex
Големина:
25мм*4.5 м
клучни зборови:
Кампување лов додаток
сертификација:
CE/ФДУ/ISO
R

Тие исто така купуваат со овој производ