.

.

7x3m водата дупка топла продажба

7x3m водата дупка топла продажба

DEN 36000.00
Количина на стоки

7*3m водата дупка скок
1.спецификација :
Име : водата дупка скок Бренд : Tunki Играчки Големина : 7 X3m или приспособен Материјал : 0.9 мм ПВЦ церада Боја : Clear(Транспарентна),Сина, Зелена, Розова, apple зелена,итн Пакет : ПВЦ Церада Торба за објектот, картон за компресор Пакет големина : 110x65x65cm Пакет Тежина : 45kgs Испорака метод : Од Експрес Испорака време : 3-7 работни дена по receving вашата исплата MOQ : 1pc Цена : EXW цена за Плаќање : ЗАЧУВАМ Useage : Базен, Плажа, воден Парк, Езеро, Река, Shoaling Вода, и др. Додатоци : CE/UL Надувување Пумпа Поправка Колекции : Вклучени
2.Употреба Чекори
1 Дете индексира во се, седнете. Држете дршката, се повлече од handlee(па zip се одржува права),
затворање 70%
2 Држете го копчето цевка од надвор(користете само воздух цевка, ништо повеќе крути). Задржете за да се префрлате со прстите на левата рака,
ако воздух не се случува во толку брзо како што и се допаѓа, се обидуваме wiggling цевка/зацврстување надвор.
3 Кога топката е целосно оптоварен, им овозможи на цевката да падне потоа затворете го zip со држење на справи и влечење
далеку од дршката. Ќе знаеш тогаш топката е целосно оптоварен со гледање на топката, сослушување на
звукот на
на компресор промени и со допирање на топката и чувство дека е солидна.
4 Бидете сигурни дека zip е влечат сите на патот до крајот на која таа е целосно затворен без празнини.
5 проверете дали детето седи при влегување и излегување од базен.
6 Бидете сигурни дека тие се чуваат секогаш од алатка страни, било други опасности или пливачи, држете јаже, надзор
и не стави повлече јаже тешко. Кога добивање на дете надвор од базен, кажи им да седне полека и да им донесе
на базен страна, нежно да го добиете топка надвор од водата, не се повлече топката со рачки само за позиционирање.
7 Отвори топката со држење на справи и се повлече од дршката.
8 Бидете сигурни дека детето индексира надвор(ако тие одат надвор, тие би можеле патување).
3.Детални слики :
а.CE/UL компресор(алтернативни)

is_customized:
Yes
Возраст:
>6 Години
Водни Рекреација Објект:
Вода Одење Топка
Број На Модел На:
TKw
категорија:
водата дупка
R

Тие исто така купуваат со овој производ