.

.

Нови пристигнување DN65 2.5 SS304 женски 2-pc внатрешната нишка топката вентил за вода,нафта и гас

Нови пристигнување DN65 2.5 SS304 женски 2-pc внатрешната нишка топката вентил за вода,нафта и гас

DEN 2063.52
Количина на стоки


Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : Постојат многу методи за плаќање на располагање на Alibaba. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Притисок:
Среден Притисок
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Медиуми:
Вода
моќност:
упатство
Структура:
Топката
Печат Материјал:
PTFE
Структура:
Топка
Конекција Начин:
Женски Навој
Нормално Pressue:
PN16
R

Тие исто така купуваат со овој производ