.

.

Led string на светла топка божиќ светла mantianxing свадба светла 30 метри сфера топката осветлување string

Led string на светла топка божиќ светла mantianxing свадба светла 30 метри сфера топката осветлување string

DEN 2218.00
DEN 2880.00
-23 %
Количина на стоки


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количество 30 m топло бела 9960 30 пурпурна м 9994 30 m розова 9997 многоцветни 30 m 9991 30 m црвено 9997 30 зелена м 9997 30 m сина 9996 30 беж 9998 30 беж 9990 детали за производот
инсталација метод на : директен приклучок приклучете напојување на , стави светла ликвидација кога ќе 'd декорација за да може да се ~
ова е 30 метри, топката светилка , 10 m топката светилка , 20 метри, топката светилка и 100 m топката светилка , и да имате 3 m и 4 m и 10 m топката на батеријата светлина , било контакт со сервисот . точење ( свои корисни , навистина heartwarming убава о . ) име на производ : led топката светилка 10 m стока код : cd002 извори на светлина боја : виолетова розова црвено жолта сино зелена бели црвени многоцветни употреба напон : ac220v . карактеристики на производот : hindchnnel , ниска топлинска енергија , заштеда на енергија и долг живот ( теорија на комуникативен 60000 + час ) , светлечки чиста , luminances висока . применливи предмет : празник декорација , градот на улично осветлување инженеринг , парк осветлување инженеринг , пејсажи осветлување инженеринг , зона свадба позадина изгледот на , , хотели и ресторани, комерцијални , дома , покажат , ballroom , на сцената како што сите места на аранжманот

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Зелена, Бела, Жолта, Топло Бела, Розова, Виолетова
Употреба:
празник
Должина:
3000cm
Карактеристики:
30 метри сфера топката осветлување string
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
90 дена
Глава Број:
20-50 глава
сертификација:
CCC,RoHS
боја:
Бела,Жолта,Сина
Е dimmable:
No
Напон:
220V
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
0046
R

Тие исто така купуваат со овој производ