.

.

1000pcs/многу 12mm Цвет Најлон Копчиња 2-дупка Копчето Мулти Бои за Sewin Scrapbooking

1000pcs/многу 12mm Цвет Најлон Копчиња 2-дупка Копчето Мулти Бои за Sewin Scrapbooking

DEN 671.52
Количина на стоки

Бесплатен Превозот!200pcs/многу 15mm Мулти Дрвени Копчиња 4 Дупки за Шиење Бебе Фенси Копчето За Scrapbooking DIY Занаети $5.99 бесплатен Превозот!500pcs 13x15mm Симпатична Глувчето Цртан филм Копчиња 2-дупка за Шиење Копчиња Мулти Бои За Scrapbooking $7.99 Бесплатен Превозот!1000pcs/многу 16*13mm Бебе Цртан филм Копчиња Пеперутка Форма Копчето Пластичен Прибор за Шиење Копчето За Scrapbooking $12.99 Бесплатен Превозот!1000 Pcs/многу 6mm Мини Мали Смола Копчиња Во Црвениот Круг за Шиење Копчето За Scrapbooking Embellishments $6.99 200pcs/многу 15.0 mm Деца' Дрво Копчиња Пеперутка Насликани Копчиња Со 2 Дупки За Scrapbooking Украси&Занаети $5.99 Ново! 100pcs Антички Стил Светло Кафеава 23mm Круг Дрво Копчиња за Шиење Копчето Со 9 Дупки За Scrapbooking Облека, Додатоци $7.99 3pcs/многу 4.5 cm*1yard/pc рачно изработени Износени Burlap Лента Намали За Свадба Декорација Burlap Цвет Лента Природни $7.99 300pcs/многу 12 X13mm Бисер Бели Сјајна Срцето Смола Копчиња 2 Дупки Бебе Шиење Додатоци Scrapbooking Cardmaking Embellishments $7.99
Оваа листа е за 1000 компјутери/многу Повеќе Бои Цвет Форма Копчиња. Многу добро се користи за scrapbooking,шиење и други DIY проекти. Големина : Прибл за 12mm/pc Дизајн : Цвет Форма Со 2 Дупки Копчиња Боја на располагање : Мулти
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод за САД преку Epacket со следење на околу 7-14days. Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 20-45days!(Брод во Русија преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 60-80 денови!)
2. Нарачки обработуваат во рамките на 1 бизнис денови на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена .
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Пластични Тип:
Најлон
Број На Модел На:
2233
Функција:
Еко-Пријателски
Декорација:
Никој
Материјал:
Пластични
Обликот:
Цвет
Тип:
Шиење Копчиња Со 2 Дупки
боја:
Мулти Како на слики
Големина:
12mm
копчето форма:
цвет форма
Копчето Материјал:
100%најлон
R

Тие исто така купуваат со овој производ