.

.

Нови 2018 Престилки BBQ Едноставен Фустан Платно Памук полиестер Унисекс Возрасни Престилки за Жена Мажите Кујната Готвење Градинарство Кафе ЛОГОТО

Нови 2018 Престилки BBQ Едноставен Фустан Платно Памук полиестер Унисекс Возрасни Престилки за Жена Мажите Кујната Готвење Градинарство

DEN 968.16
Количина на стоки


2018 Престилки BBQ Едноставна Изми се Облекуваат Памук Униформа Унисекс Возрасни Престилки за Жена Дама на Кујната Готвење Градинарство Кафе Логото
Answer : ___________________________ Note :
1.Вештачки грешки во мерењето во 2-3 CM е нормално.
2.Оваа престилка може да се прилагоди на логото, прилагодено лого треба да контакт
услуга на клиентите
3.Во рок од 10 престилки. Измената на логото бара дополнително плаќање за производство
4.Повеќе од 10 престилки. Прилагодено лого слободни
Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа Поради т тој временската разлика меѓу нас, ви благодариме за вашиот understandin. Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи!
Ако се потврди приемот во рок од еден месец и да се направи проценка за нашите производи, ние ќ ви даде забава. Ако имате било какви прашања по добивањето на производ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.

Број На Модел На:
WQ122
Бренд Име:
TTGYEasy
Стил:
Краток
Тип:
Лигавче
Употреба:
Санитарните
Материјал:
Платно
Класификација:
Без Ракави Престилка
Тип:
престилка
Материјал:
Платно, полиестер
Тежина:
270g
Пакувањето на производот:
OPP пакување
Употреба:
Чистење
Дали тоа може да се отпечатат на логото:
Yes
Боја:
Сина, Црна, Бела
Големина:
82*57cm
Печатење начин:
Ласерско печатење, втиснување, везови
R

Тие исто така купуваат со овој производ