.

.

12 Мрежа Најдобра Цена Отворот 1.9 mm Титаниум Electrode Мрежа/Мрежа За Хемиски Filter/Третман на отпадни води Продажбата 10cm*100cm

12 Мрежа Најдобра Цена Отворот 1.9 mm Титаниум Electrode Мрежа/Мрежа За Хемиски Filter/Третман на отпадни води Продажбата 10cm*100cm

DEN 5700.00
DEN 6000.00
-5 %
Количина на стоки


Слики :
Спектрална анализа на Материјал и сертификат : Купување референтен стандард : 1.51 g/cm3, повисока од алуминиум пониски thansteel, бакар, никел, но силата е во прв план. Бесплатен превозот е обично од Кина пост, и ќе трае од 10 до 30days. Исто така pls забелешка пакет треба да биде помалку од 2kg, ако преку тоа, купувачот мора да си дозволат целиот превозот цена. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број, при пополнување на купувачот информации.8% Жица со Дијаметар : 0. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. И тоа е за 5-8 работни денови од ЕМС или ТНТ. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.На титаниум жица крпа ќе се покаже поголема отпорност на корозија како особено во seawater, влажни хлор,chlorite и hypochlorite решение,азотна киселина,chromic acid,метал хлориди и органски соли. Сите производи ќе бидат внимателно да се спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет. Ние ги испратите на начин што е сигурно може да се следи на соодветниот веб-сајт.
Титаниум Апликации : aerospace,воена,бродоградба, хемиски машини,висока температура вакуум опрема,електрична енергија,вода desalination,медицински и други области. Ако сакате други услови за плаќање, pls дозволете ни да знаете пред да го одржи редот. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
2,силни анти-корозија
Висока чистота титаниум мрежа во силна корозивни средина,се формира слој на компактен оксидација филм со добра адхезија и инерција на површина,генерирање passivation феномен,па заштита на решетката да не биде corroded. Цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено. Превозот 1. Плаќање со кредитна картичка, moneygram, western union и банкарски трансфер(TT) е достапна за aliexpress.
12 Мрежа Најдобра Цена Жица Кол 0. Напомена : DHL/UPS/Федекс Изразат обично трае околу 3-5 дена до дестинацијата.9 mm Мрежа Големина Ширина&Должина : 10cm*100/тркалаат Титаниум Карактеристики 1,ниски густина&висока јачина На густина на Титаниум метал е 4. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја.Ви благодариме за разбирањето! Anping Ofolan Метална Жица Mesh Производство Копродукции,Ltd Додадете : Број 324,Shenwu Индустриски Парк,Hengshui,Hebei,Претставник на КИНА Тел : +86-318-8066682 Факс : +86-318-8066569 М.8 mm Титаниум Electrode Мрежа/Мрежа За Хемиски Fillter/Третман на отпадни води Продажбата 10cm*100cm
Титаниум жица mesh Детали : Собирање на титаниум мрежа| титаниум electrode мрежа|титаниум Батеријата жица mesh 12 мрежа titainum жица mesh Одделение : Gr1/Gr2 Чистота : чистотата на жица може да достигне над 99. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Одлична отпорност на корозија е замени традиционалните се однесува материјал,како што се никел нерѓосувачки челик мрежа,алуминиумска мрежа метал материјал, титаниум екран и долг животен век,безбедна и сигурна работа.

Број На Модел На:
12 Мрежа
Бренд Име:
OFOLAN
Тип:
Други
Употреба:
Комерцијални Производство
is_customized:
Yes
Материјал:
титаниум челик
Материјал:
Титаниум Electrode Мрежа
R

Тие исто така купуваат со овој производ