.

.

24pcs/pack 1Х5 ДВОРОВИ Само Лепило Не Ткаени Сплотена Завој

24pcs/pack 1Х5 ДВОРОВИ Само Лепило Не Ткаени Сплотена Завој

DEN 653.00
DEN 768.00
-15 %
Количина на стоки


1"Х5 ДВОРОВИ Само Лепило Не Ткаени Сплотена Завој
Кожа Бела,Црна,Сина,Зелена,Виолетова,Розова, Жолта,Флуоресцентно зелена,Флуоресцентни Пинк се исто така достапни,
Само оставете порака која боја ви треба.
Употреба :
Спортски Заштита : Според вистинските потреби на кој било дел на телото, го завитка во обезбедување на прилагодливи затегнување сила кога превенција кампањи повредени зглобовите и мускулите, како и на зглоб, колено, глуждот, лактите влошки и други заштитна опрема;
Посебни делови облекување фиксна;
Изгореници и bandaged по хирургија;
Проширените вени облекување;
Треска;
Заеднички фиксна заштита
Слики :

боја:
Deep blue, Небо сина, зелена Трева, Кожа, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта, Виолетова, Розева, Портокалова
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
Elysaid
Број На Модел На:
AH3-Бела
Ефект:
Коска Нега
Материјал:
Не-плетени
Точка име :
Само Adherent Завој
Тип:
Спорт/Отворено/Хируршки Материјали
Својства :
Медицински Материјали & Додатоци
Функција:
Breatheable, само лепило и лесно солза
Употреба:
Козметички, заштита и третман
Примена:
Спорт/медицински/миленичиња
Материјал:
95% не-плетени+5% spandex
Големина:
50mm*4.5 м
клучни зборови:
Кампување лов додаток
сертификација:
CE/ФДУ/ISO
R

Тие исто така купуваат со овој производ