.

.

Отклучен HUAWEI E3256 43.2 Пратеници 3G USB МОДЕМ

Отклучен HUAWEI E3256 43.2 Пратеници 3G USB МОДЕМ

DEN 1642.00
DEN 1824.00
-10 %
Количина на стоки


HUAWEI E3256 HUAWEI E3256s-2 :
* DC-HSPA/HSPA/UMTS 2100/900 MHz
* GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz
Спецификации :
* Ротирачката USB конектор
* Hi Link карактеристики (Driverless,Веб UI, Автоматско поврзување)
* DC-HSPA/HSPA/UMTS 850/900/1900/2100 MHz
* GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz
* DC-HSPA+ data service до 43.2 Mbps
* HSPA+ data service до 21.6 Mbps
* HSUPA data service до 11 Mbps
* Микро Secure Digital Мемориски (micro SD) Картичка
* USB Rotator, лесно да се поврзете
* Plug and play
* Стандарден USB интерфејс(Тип А)
* Dual внатрешна антена
* Димензија : 10.2 x 85.0 x 26.3 mm
* Тежина : 35 g
* Компатибилен со Mac OS 10.4, 10.5 и 10.6, и Microsoft Windows 2000, XP, Vista, Прозорци 7 и Win8
1 - различни оператори ,различни логото,дозволете ми да знам што логото треба,или ние само ја испратите модеми по случаен избор во парк.
2 - за Сите модели се 100% во Оригинална пакет,топло ви посакам добредојде да се направи нарачка.
3 - 50pcs или повеќе,цената се повеќе попуст ,pls контакт со нас за големата цел .
4 - ви Благодарам за вашите покровителство! Сите наши модеми биле тестирани и се во исправна состојба.
5 - Ако имате било какви прашања во врска со нашата продавница или на нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор за вас во 1 ден по добиени ви e-mail. Тоа е моето задоволство за служат за вас. Што повеќе, многу ви благодарам, се Надевам дека ние ќе воспостави долгорочна соработка во иднина
Како што постојат многу логоа на huawei модеми, ќе испрати логото и боја по случаен избор во акции и Ние не сме одговорни за квалитетот проблем ако купувачот се надополни firmware-от по себе.

wirless Модем Тип:
WCDMA
Производи Статус:
Акции
Тип:
Безжичната
Бренд Име:
Huawei
Пакет:
Yes
Интерфејс Тип:
USB
Стил:
Надворешни
Број На Модел На:
E3256
Преносот Го Оценувате:
42M
боја:
Црна
ХС:
85176230
Гаранција:
1 година
испорака:
Со авион
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
сертификација:
CE0682
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ