.

.

5sets Carburetor изградена Дијафрагмата поправка заптивка комплет за Walbro D20 WAT Zenoah пила G3800 4500 5200 5800 и MS170 180 018

5sets Carburetor изградена Дијафрагмата поправка заптивка комплет за Walbro D20 WAT Zenoah пила G3800 4500 5200 5800 и MS170

DEN 526.00
DEN 1051.20
-50 %
Количина на стоки

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
1.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ве молиме оставете ни го вашето име и презиме(Русија Поштенска политика,името на примачот мора да биде целосна).Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Големи цел е добредојден и ќе добиете голем попуст, контактирајте не преку Трговија менаџер
Точка име : 5sets Carburetor изградена Дијафрагмата поправка заптивка комплет за Walbro D20 WAT Zenoah пила G3800 4500 5200 5800 и MS170 180 018
Пакетот вклучува : 5setsx Поправка комплет како слика се прикажани
Сосема нов,не се оригинални,но може да се соберат на оригиналниот машина.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот стоки,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Фабрика директни продажби : Висок квалитет на производите,100% satisfication загарантирана, Најдобра услуга на клиентите.
Купување како е и како на сликата состојба.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Сите точка Доаѓа со Основните 2 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 2 Месец,Ние ќе ви понуди замена без дополнителен Полнач(вклучувајќи го и превозот надомест) откако ќе го Прими Неговиот објект. Време на испорака
Сад
8-15 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-21 работни дена
Канада /Европа / Русија
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција.
Сите објектот може да се врати за размена на само. Сите резервни делови имаат 2 месеци гаранција. Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.
Бразил / Јужна Америка
Нормално, 14-28 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.
Ако објектот Неисправни по 2 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад.

is_customized:
Yes
Бренд Име:
JONO НЕГА
Број На Модел На:
D20-WAT
Тип:
градина алатка делови
пила делови:
Carburetor поправка на комплет
четка машина делови:
Хидрати обнова на комплет
Carburetor модел:
45/52/58
Одговара Пила :
MS170/180
Одговара Carburetor:
Многу Walbro тип
Одговара модел:
Многу мотор
R

Тие исто така купуваат со овој производ