.

.

Електрични риба scaler риба скала scraper алатка

Електрични риба scaler риба скала scraper алатка

DEN 2160.00
Количина на стоки


Електрични риба scaler риба скала scraper алатка
Електрични риба скали scr aper
Машина за пакување големина : 28.2*10.5*10.5 cm
Пакување тежина : 1.3 кг
Материјал : алатка малку е нерѓосувачки челик,трупот На авионот е пластика.
Еден картон : 15pcs
Одговараат за 110 V-220 V AC штекер
Овој производ има положено CE сертификат, квалитетот е многу сигурен, е вашиот идеален риба добар помошник.
Оваа машина усвојува адаптер, силна моќ, удобен и издржливи, и убава боја кутија за пакување .
Почитувани. Според состојбата на стоката(како што тоа има мотор, батерии во машина, спакувани во дрвени случај,...), ние можеби се избере различен начин на испорака, како што е подолу : Ако сакате да изберете да се изразат испорака,Можете да изберете најевтин начин да се плати изразат такса еден од нив (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ,EMS) ,Ние можеби и изберете друг начин на испорака еден од нив (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ,ЕМС) . ако изберете пост воздух mail или руски Воздух, ние можеби и изберете друг начин на испорака еден од нив( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Хонгконг Пост Воздух Mail,Шведска Пост, Сингапур Пост,Швајцарската Пост) (Можеби тоа не е исто како и вие ќе го изберете, но времето за испорака е сличноста, ако го поставите цел, тоа е кажано, вие се согласувате со горе опис) царинење такса и данок треба купувачи мечка (во земјата на дестинација). Вие не треба да плаќаат каков било товар разлика.ве молиме не'worry.ве молиме да знаат тоа.
Знак за известување :
1.Ја прими стоката, ве молиме проверете на "лице в лице"
2.Ако стоката се оштетени, ве молиме тврдат дека со Курирска компанија
3.Ние ќе ви помогнат да се заврши цел и да даде соодветни мерки за компензација на
4.Откако машина биде потпишан тој рече дека не било каков проблем со стока Pls Внимание на : 1)потрошувачите имаат време услов внимание , ако изборот Пост Воздух Mail или Пост Воздух Парцела за транспорт вашата стока,транспорт време е флексибилно и обично треба 20-60 дена за да стигнат до вашата адреса. 2).ако постојат некои проблеми со стоки и транспорт. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, а не директно Поднесена спор, ние ќе ви помогнеме да ги решите. 3) Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве Молиме да ја потврдите нарачката онлајн и да им даде добра на повратни информации до нас,откако ќе го добиете на стоки. Ви благодариме за вашата поддршка!

Моќност (W):
25w
Број На Модел На:
електрични риба scaler
Напон (V):
220v
сертификација:
UR,EMC,RoHS,АДС,CB,LFGB,EMF,САШО
Функција:
риба scaler
Материјал:
алатка малку е нерѓосувачки челик,трупот На авионот е пластика
Пакување големина:
28.2*10.5*10.5 cm
Пакување тежина:
1.3 кг
R

Тие исто така купуваат со овој производ