.

.

Бесплатен Превозот Дрвени Марки Азбука Дигитални И Букви Печат 70 Парчиња По Поставите Anglais Стандардизирана Форма Марки 14.6*8.6*5 CM

Бесплатен Превозот Дрвени Марки Азбука Дигитални И Букви Печат 70 Парчиња По Поставите Anglais Стандардизирана Форма Марки 14.6*8.6*5

DEN 623.52
Количина на стоки


DIY дневник, белешки, пишување поздрав картички се многу добри!
Кореја Канцелариски дрвена кутија+Дигитални азбука печат (70 entry)
Дрвена кутија Големина на : 14.6 * 8.6 * 5 (cm)
По Парчиња Големина на : 3.8 * 1.2 * 0.9 (cm)
Добра тежина : 352g
производ материјали : дрво
Дали старата дрвена кутија дизајн. Многу ретро.
Anglais

Материјал:
Дрво
Употреба:
Декорација
Тип:
Стандард Печат
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ