.

.

Отворете Рамка на Екранот на Допир, Индустриски Панел Pc Fanless дизајн 15 инчен со IP65 водоотпорен пред

Отворете Рамка на Екранот на Допир, Индустриски Панел Pc Fanless дизајн 15 инчен со IP65 водоотпорен пред

DEN 21984.00
Количина на стоки


Нашите Услуги
Како да нарачате :
1. Направи плаќање тогаш ние се подготват производи за вас. Таа поддржува безжична 3 G/WIFI
2.
Начин на плаќање :
paypal, western union,T/T, итн
Време на испорака & превозот начин :
Време на испорака : 2-3 дена по исплата потврди (врз Основа на мали цел)
Превозот : EMS, DHL, TNT, хонг конг Пост, Кина Пост, итн
Компанијата Информации : Ling Jiang е основана во 2002 година,која беше specilize во производство и извоз на индустриски компјутер, индустриски плоча, панел КОМПЈУТЕР и така натаму . Испраќање на пратката да cleints за проверка. И ако вашиот производ станува погрешни по 18 месеци од купувањето, може да ги испратите назад и ние ќе го поправи тоа, бесплатно.
Гаранција И Повратни Информации :
l 12 месеци гаранција,не грижете се.
l Ако производот е неисправен ,можете да го бродот назад кон нас,ние ќе брод замена за вас, кога се врати еден пристигнување до нас. И ние ќе се создаде светла иднина. Најважните дека ние сме проширување на oversea пазарот брзо.
l Ако производот е неисправен ,ве молиме да забележите нас во рок од 3 дена.Ние сме убедени дека може да се обезбеди висок квалитет на производи на resonable цена, добар по продажба на услуги на клиенти. Ние направи Истражување и Развој , Assembing, Стареење тест, се Одржува од страна на самите себе. Со shockproof, влага-доказ, водоотпорен и dustproof (исполнат NEMA IP65 стандард), висока температура отпорни, мулти-solt и лесно да се прошири карактеристики, па тоа е широко се користат во индустриски контрола,контрола на возило, животната средина контрола ,Miliary контрола,Мониторинг систем,Мрежа за безбедност,Digital signage,Датум storgeand други автоматизација апликации.
Пакување & Испорака
Answer : ___________________________ NOTE : во Рок од 18 месеци, ако треба да брод ни го врати производот 30 дена по денот ќе примите тоа, ние ќе ви обезбедиме со бесплатен труд и слободни делови, но ќе мора да ги покрива трошоците за превозот.
l Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Со 15 инчен resistive екран на допир, светлина и контраст може да се прилагоди, и исто така имаат standby режимот на штедење на енергија.ве молиме не го отвори спорот без комуникација.
l Ако имате било какви прашања со нашите производи и услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
Отворете Рамка на Екранот на Допир, Индустриски Панел Pc Fanless дизајн 15 инчен со IP65 водоотпорен пред
Опис На Производот :
Модел
ППЦ-150 P
големина на екранот
AUO 15inch 376x303x33mm
Приказна површина
340*231mm
Резолуција
1024*768
Контрастот
700 : 1 Typ
Scr екран бои
262 K/16.
l Сите производи се тестирани 100% оригинални нови и тестирани и пред пратката. Сепак, такси превозот и дополнителни делови може да биде наплатен за вас. Се обидовме со себе за нашите клиенти и партнери.0
4
COM(COM)
4
VGA
1
HDMI
1
LPT
1 (изборен)
Микрофон Влез/излез
1 (изборен)
Безжична 3 G/WIFI
1(изборен)
Оперативен Влажност
5 ~ 85% (не-Кондензирање)
Оперативен Temp
-30~ 70 целзиусови степени степен
Складирање Temp
-40 ~70 целзиусови степени степен
Боја
Црна
Моќност
110 V-240 V AC
Адаптер
12 V / 5 A DC
Висина
4.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да се обезбеди нашата најдобра услуга.

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ППЦ-150P
Бренд Име:
Ling Џијанг
Тип:
Индустриски Следење
Процесор:
Intel Atom N2800 1.86 Ghz
Димензии:
376x303x33mm
Резолуција:
1024*768
Складирање:
SSD 32Gb ( изборен 64GB,128GB,256GB )
меморија:
DDRIII 2Gb (max 8Gb)
Оперативен Систем:
windows xp / windows 7 / linux
Работна температура:
-25 +75
боја:
Бела
Тип:
индустриски компјутер панел
Производи Статус:
Акции
R

Тие исто така купуваат со овој производ