.

.

YACKALASI 10 Пара/Многу Sequined Закрпи Headwear Косата Додаток Злато и Сребро Cosplay Флорални Монистра Цвет Appliques 20cm *11cm

YACKALASI 10 Пара/Многу Sequined Закрпи Headwear Косата Додаток Злато и Сребро Cosplay Флорални Монистра Цвет Appliques 20cm

DEN 869.00
DEN 987.84
-12 %
Количина на стоки


боја:
Микс 2 бои
Тип На Производ:
Чипка
is_customized:
Yes
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Appliqued
Декорација:
Sequins
Ширина:
20cm *11cm
Бренд Име:
Yackalasi
Ткаенина Тип:
Voile
Број На Модел На:
Sequined Закрпи Headwear Косата Додаток Злато и Сребро Cosplay Флора
Материјал:
100% Полиестер
Sequined Закрпи Headwear Косата Додаток:
Sequined Закрпи Headwear Косата Додаток Злато и Сребро Cosplay Флора
R

Тие исто така купуваат со овој производ