.

.

Бренд КПТ CLAA215FA04 21.5 инчен LCD Панел 1920(RGB)*1080 (FHD) оригинални одделение една година гаранција

Бренд КПТ CLAA215FA04 21.5 инчен LCD Панел 1920(RGB)*1080 (FHD) оригинални одделение една година гаранција

DEN 6048.00
DEN 6720.00
-10 %
Количина на стоки


Бренд КПТ CLAA215 FA04 21.5 инчен LCD Панел 1920(RGB)*1080 (FHD) оригинални одделение една година гаранција Панел Бренд Панел Модел CLAA215 FA04 Панел Тип a-Si TFT-LCD Панел Панел Големина 21.5 Резолуција 1920(RGB)×1080 (FHD) Display Mode TN, Нормално Бела, Transmissive Површината Antiglare, Тешко слој (3 H) Осветленоста 250 cd/m2 (Typ.) Контраст Размер 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) Дисплеј Бои 16.7 M (6-бит + Hi-FRC) Одговор Rime 5 (Typ.)(Tr+Td) (ms) Агол на Гледање 80/80/80/80 на (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) Фрекфенција 60 Hz Светилка Тип WLED Сигнал Интерфејс LVDS (2 ch, 8-битни), Влезен Напон 5.0 V (Typ.) Ro HS

Тип:
TFT
Број На Модел На:
CLAA215FA04
R

Тие исто така купуваат со овој производ