.

.

20pcs мешани големина видови кристал антички сребро бронза цинк легура шарм DIY Накит занаети фитинзи додатоци мостра

20pcs мешани големина видови кристал антички сребро бронза цинк легура шарм DIY Накит занаети фитинзи додатоци мостра

DEN 959.52
Количина на стоки


303190331373875 топла продажба US $ 9.

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
R

Тие исто така купуваат со овој производ