.

.

Боја Опција: RB1030 #1~#19 / Бесплатен Превозот Круг Кристал Копчето месо тело со Поддршка За Пердув за Коса,Лак

Боја Опција: RB1030 1~19 / Бесплатен Превозот Круг Кристал Копчето месо тело со Поддршка За Пердув за Коса,Лак

DEN 1302.72
Количина на стоки

На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.Генерално, тоа ќе потрае 15-45 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket.
Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.
Нарачка Информации :
1.Тоа е еден универзален феномен,ако не може да сноси ова,ве молиме, изберете DHL за превозот,тоа е повеќе и побрзо.
Каталог на Акрилик Кристал Копчиња
Боја Шема на Копчето База
Само да се избере бои од боја шема како што е подолу,тогаш ние ќе ги направиме сопствен цел за вас!
Боја Шема на Акрилик Rhinestones
Специјални Бои : Број 13,Број 14,No.
2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.
Повратни Информации & Контакт
1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPS-от,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.Ве Молиме Изберете Бои Од Подолу Боја Шема
Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате детални информации како следново пред да го поставите цел.Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.
Имаат многу време во нашата продавница.
2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и производи до нашите клиенти.Тоа ќе потрае уште 60 дена за превозот во некои земји некаде.Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.
5 Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали котација во рок од 24 часа.Генерално, тоа ќе потрае околу 3-10 работни дена да бидат прикажани. 18 и Број 55;
Копчиња во различна форма и бои
Топла Продажба Копчиња
(Ве молиме кликнете на сликите подолу за да ги видите цената)
.
4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .
Превозот Notic e :
1 За Време На Испорака :
Ве молиме не осудувајте време на испорака како Aliexpress прикажано,тоа не е точно.
Гаранција & Return
1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.
3 Incompleted Следење На Информации :
Кога ќе видите дека нема следење на информации на aliexpress откако ќе брод надвор вашата нарачка,ве молиме да не грижете се.

боја:
3 Црвени, 4 Кралска Сина, 5 Аметист, 6 Смарагд, 9 Lt Аметист, 10 Зелена, 11 Бебе Сина, 12 Чад Топаз, 13 Vitrail Виножито, 14 Кристал AB, 16 Жолта, 17 Монтана, 18 Црна Bluestone, 19 Lt Црн Дијамант
Големина:
15mm, 18mm, 21mm, 25mm, 30mm
Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
YLPPUS-X
Функција:
Перат
Декорација:
Rhinestones
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Техника:
позлата
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
RB1030
Стил:
Месо тело
Материјал:
acryl
Употреба:
Облека,Цвеќе Клип,Боби Pin,Цвет Центар За Коса,Лак,Пердув
Количина:
144pcs/многу
Големина Опција:
15mm,18mm,21mm,25мм и 30мм
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ