.

.

3pcs топла продажба co2 ласерски машина за сечење рефлектор огледало на 25мм дијаметар

3pcs топла продажба co2 ласерски машина за сечење рефлектор огледало на 25мм дијаметар

DEN 1440.00
Количина на стоки


добро CO2 ласерот се одрази во огледало, рефлектор, си огледало
висок рефлексивноста, долг живот време
добро евтини прилагодите ниска pric e
1 .Ласерски Одразуваат Огледало Спецификации :
Силикон е обично се користи како материјал на огледалото, тоа трошоците се пониски и издржливи. Згора на тоа, таа има стабилна термички својства. Со позлатени и заштита на филмот на злато, површината не е лесно да се оштети, overtheless, тоа подобрување на рефлексивноста и направи огледало издржливи. Исто така, на позлатени силикон огледало е во можност да се толерира високо-моќ irradiancy
Други материјални и други модел како што е подолу ,
ако сакате да наредат и други материјални и други број на модел на
ве молиме слободно контактирајте со нас
Co2 ласерот Р eflect огледало
D iameter
Т hickness
М aterial
мм
инч
мм
ich
20
0.79
3
0.12
S ilicon
25
0.98
3
0.12
S ilicon
30
1.18
3
0.12
S ilicon
20
0.79
3
0.12
молибден
25
0.98
3
0.12
молибден
30
1.18
3
0.12
молибден
Превозот
1.Ве молиме отворете пакет и да провери доколку има некои оштетувања пред да го потпише, ако постојат некои штета , ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш.
2.Ние ќе го избере најдобар начин за испраќање на стоки на вас ако курир сте одбрале таа не е добро да се Царинење.
3.Ние брод на светот, но ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди.
Плаќање
Ние прифаќаме банка TT (Телеграфска Трансфер),western union paypal итн.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Наплата
Кога имате колет, а не се задоволни стоки или тоа е друг проблем како што се скршени ,pls да ни каже детали причина и обезбеди фотографии
Било каква причина се бара за сите наплата. Точка мора да биде во оригинална состојба и без физичка штета. Купувачот одговорен за сите превозот цена
Контактирајте со нас
Добредојдовте во светот на клиентите се распрашува и прашање ,ние ќе се обидеме да се потрудиме да повратни информации клиенти преку e-mail во рок од 1 работен дена.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас ,ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , ако сте задоволни со нашата објекти и услуги .
Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуга, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации ,ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите

Број На Модел На:
25*3мм
Употреба:
co2 ласерот гравирање и сечење на одраз во огледало
Дијаметар:
25mm
Дебелина:
3мм
Материјал:
силикон
R

Тие исто така купуваат со овој производ