.

.

Тибетската Стил Мушка Капи, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Антички Сребрен, за 13mm во дијаметар од 2,5 mm дебели, дупка: 1.5 mm

Тибетската Стил Мушка Капи, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Антички Сребрен, за 13mm во дијаметар од 2,5 mm дебели, дупка:

DEN 756.00
DEN 1080.96
-30 %
Количина на стоки


Тибетската Стил Мушка Капи, Доведе Слободни & Кадмиум Слободни, Антички Сребрен
за 13mm во дијаметар од 2,5 mm дебели, дупка : 1.5 mm
Сакаше за неговата достапност и скапоцени-метал изглед, тибетската стил на монистра се ефективни алтернативи на скапоцени метали. Разновиден накит-правење на понуда за обетки, приврзоци, ѓердан, нараквица, ремени и домашна декорација. Ви даде чувство на античките.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
DIY
Објектот Висина:
0.25cm
Објектот Должина:
1.3cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
393g
Број На Модел На:
TIBEB-EA9121Y-LF
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Дијаметар:
1.3cm
Објектот Ширина:
1.3cm
Метална боја:
антички сребрен
Стил:
Тибетската Стил
Заврши:
Кадмиум Слободни & Доведе Слободни
Petal Стил:
3-Petal
единица:
500pcs
Материјал:
Легура
R

Тие исто така купуваат со овој производ