.

.

Zilue 10pcs/Многу 6-8-10-12(30cm)14-16 Кинески Хартија Фенер Дома Партија Декорација Свадба Фенер Декорација Додатоци

Zilue 10pcs/Многу 6-8-10-12(30cm)14-16 Кинески Хартија Фенер Дома Партија Декорација Свадба Фенер Декорација Додатоци

DEN 422.00
DEN 528.00
-20 %
Количина на стоки


Zilue 10pcs/Многу 6-8-10-12"(30cm)14-16 Кинески Хартија Фенер Дома Партија Декорација Свадба Фенер Декорација Додатоци
Хартија фенери може да се користи за фестивали, партии, или украси во домот или канцеларијата. Како полна месечина, овие хартија фенери може да ја промени атмосферата на секоја соба. Овие хартија фенери имаат железо ребра, покриени со бела или природна боја оризова хартија.
100% Сосема Нов Производ, Бренд : Zi Lue Име на Производ : Хартија Фенери Материјал : Хартија+Железо остане бар Боја : 20 бои за да изберете Количина : 10 PCS Siz e : 6"15cm/8"20cm/10"25cm/12"30cm/14"35cm/16"40cm Облик : Тркалезна форма Pakage Содржина : 10 PCS x Хартија Фенери( не вклучуваат LED светло ) Функција : свадба, забава, одмор, дома декорација, итн За хартија фенери, 10 компјутери по многу, може исто така да може да се меша бои, само оставете порака за да ни кажете на бои ви се допаѓа, тогаш ние ќе ја испрати на правото бои за вас !

боја:
микс
Фенер Големина:
8inch 20cm, 14inch 35cm, 10inch 25cm, 6inch 15cm, 12inch 30cm, 16inch 40cm
Повод:
Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Кинеската Нова Година,Венчавка,Денот на Вљубените,Децата Ден,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Бренд Име:
zilue
Фенер Форма:
Круг
Материјал:
Хартија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ZL0001
Тип:
Настан & Партија Материјали
Шема:
хартија фенер
боја:
20 избере бои за
Големина:
615cm/820cm/1025cm/1230cm/1435cm/1640cm
Пакет:
1pcs/opp вреќа 10pcs/многу
Occassion:
партија/бебе туш/свадбена/родендени
Фенер Тип:
Виси Фенери
R

Тие исто така купуваат со овој производ