.

.

Нови Keychain Алкохол Тестер Breathalyzer Боја кутија пакет! Dorp Превозот! Трговија на големо!

Нови Keychain Алкохол Тестер Breathalyzer Боја кутија пакет! Dorp Превозот! Трговија на големо!

DEN 530.00
DEN 679.68
-22 %
Количина на стоки


Нашите работно време : Пекинг време : понеделник до петок 9 : 00 часот и 6 : 00 часот. Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Загревање време : во Рок од 10 секунди
3. Ако враќа за квалитетот на производот проблеми, ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Авто моќ-исклучување
9. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Предмети ќе бидат брод EMS, DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ, повеќето земји трае само 3-7days работни дена ; Воздух Mail потребни околу 10-25days пристигне во повеќето земји, но на Бразил , Русија , Турција некаде ќе го одложи повеќе поради тоа што локалните пост за статистика и сопствени. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници. Одговори време : во Рок од 5 секунди
4. (освен одмор)
5. Добиете производ во рок од 7 дена, ние ќе бидеме среќни да се разменат или наплата за вас, додека сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Пријателски ве советуваме да се обрне наскоро, така што можеме да се организираме на пратка што е можно поскоро. Температурата на работа опсег : 5~40 ок
5. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нисконапонски индикатор
11. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.
ако испратите е-пошта до нас,Во нашите работни часови ќе се продолжи во рок од 24 часа. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Нови Keychain Алкохол Тестер Breathalyzer Боја кутија пакет! Dorp Превозот! Трговија на големо!
Алкохол тестер, алкохол здив тестер, breathalyzer, здив алкохол тестер, алкохол тестер breathalyzer, дигитални алкохол тестер, алкохол детектор, алкохол breathalyzer, здив аналитичар, преносни breathalyzer
Карактеристики :
1. Ние прифаќаме Alipay. Сертификат : CE, FCC, Ro HS
Објектот Вклучува :
2 x Алкохол тестер со keychain
2 x упатство
2 x Боја кутија
Совети : Со цел да се добие повеќе сигурен рекорд што е можно, ве советуваме дека треба да се направи тест по најмалку 45 минути по пиење.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ѕвезди() и се залага за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас . Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Ние не работат празници .

Број На Модел На:
ABT-64
Бренд Име:
greenwon
боја:
Бела
Материјал:
ABS
Клучни зборови:
алкохол тестер
Моќност:
2*AAA батерија (не се вклучуваат)
Сертификат:
CE,RoHS
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Веб:
http
R

Тие исто така купуваат со овој производ