.

.

Моден Везови Корејски Стил Девојки Грб Краток Памук Девојки Јакни Повик За Европски И Американски Стил Мека Пријатна Детска Јакна

Моден Везови Корејски Стил Девојки Грб Краток Памук Девојки Јакни Повик За Европски И Американски Стил Мека Пријатна Детска Јакна

DEN 366.00
DEN 599.52
-39 %
Количина на стоки


Дете НИ Големина:
6T, 8T, 10T, 12T, 14T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Бренд Име:
Gaueey
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Моден
Број На Модел На:
ry0270
Шаблон Тип:
Флорални
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Ткаенина Тип:
Платно
Облека Должина:
Редовни
Место на Потекло:
Кина
време на испорака:
во рок од 5 дена
погоден време:
пролетта и есента
Продажба:
Мало И Трговија На Големо
Возраст:
6T;8T;10T;12T;14T
Тежина:
About 270g
боја:
Сина;Вино Црвено
Повод:
Патување;Секојдневно Носење
Е Прилагодена:
No
Вистински Примерок:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ