.

.

Nema23 3А stepper моторни / 76mm 3А 1.8 М Н. / 2 фаза 4-жица хибрид(Бунари со Дијаметар од 8мм)

Nema23 3А stepper моторни / 76mm 3А 1.8 М Н. / 2 фаза 4-жица хибрид(Бунари со Дијаметар од 8мм)

DEN 957.00
DEN 1007.52
-5 %
Количина на стоки


Модел 57 HS76 Број на фаза 2-фаза Број на линии 2-жица Фаза напон 2.4 v Фаза тековната 3А вртежен момент 1.8 М Н. Бунари со Дијаметар од 8мм Axial должина 21mm Страна должина 57mm Висока 76mm Тежина 1100g
Ве молиме видете подолу за в onnection цел
Плаќање
ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас!
Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, ве молиме контактирајте со нас!
Гаранција
1. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.
2. Сите производи имаат 1 година гаранција.
3. ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не се позитивни повратни информации или спор. ние ќе се обидеме да нашите најдобри за решавање на проблемите.
Испорака
Обично, ние ги користиме FEDEX,DHL,TNT, или ЕМС да ја испорача стоката, и тоа земе околу 4-7 дена до дестинацијата адреса. Ако destiantion адреса е оддалечена област и FEDEX,DHL,TNT,ЕМС услуга не coverthe област, ние ќе ги искористиме Кина пост воздух парцела, тоа ќе потрае 20-30 дена до вашите раце. Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел,ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации .Многу благодарност однапред. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.

Одржување На Вртежен Момент:
1.8 м Н.
Тип:
Хибрид
Фаза:
2
Тековната / Фаза:
3A
сертификација:
CE,RoHS
Чекор Агол(степени):
1.8°
Број На Модел На:
57BYGH78-401A
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ