.

.

50pcs/многу 9CM 9Colors Мода Новороденче Прекрасна Гроздобер Зимски Шик Мека DIY Ткаенина Цвет Додатоци За Божиќ Ден Декорација

50pcs/многу 9CM 9Colors Мода Новороденче Прекрасна Гроздобер Зимски Шик Мека DIY Ткаенина Цвет Додатоци За Божиќ Ден Декорација

DEN 950.00
DEN 1080.00
-12 %
Количина на стоки

- ~~ Треба да знаете овие важни работи :
* Вкупна 9colors, како на слики го покажува
* 9 CM дијаметар ,Вклучувајќи чувствува подлога, но не клип. Цвет само.
* Ве молиме оставете ги вашите бои кога ќе го поставите цел.
* Ако не, ние ќе испратиме во акции на бои за да ви.
* Над 200$ во нашата продавница, ние ќе ја испрати од страна на слободен SF/EMS/FEDEX/DHL. Но, некои земји.
-
~~ Слики детали :
-
~~ Ракување со времето :
* 1-3 дена,
* Не вклучувајќи ги празниците и викендите.
-
~~ Превозот методи (Како и обично) :
* e Packet во САД
* Кина Пост Воздух Mail да Everythere Друго,
* Но, некои земји треба да плаќаат за превозот надомест.
* Време на испорака : 15-40 дена
-
~~ Над 200$ во нашата продавница :
* Free SF/EMS/DHL/ФЕДЕКС,
* Како и обично, ние изберете SF,
* Но, некои земји треба да плаќаат за превозот надомест.
* Време на испорака : 3-15 дена
-
~~ Каде сме ние?
* Ние брод од пријателски, убава Yiwu,Кина!
-
~~ Нешто друго?
* Сите слики се зеде од страна на нашите раце.
* Сите цветови се изработени од страна на нашата компанија.
* Ние може да обезбеди слики без жиг.
* Ако ви треба вашата нарачка испраќаат од порано, ве молиме контактирајте ме ПРЕД да касата за да видиме дали ова е можно.
* Ние го прифаќаме Pay Pal. Вашите предмети ќе брод по уплата.
* Ќе ни се најде пријателски, customer service oriented, и нудат брзи превозот.
* Задоволување на сопственикот на Chinese Handmaders.
* Да научат повеќе за во продавница и процес.
* Ако имате некои проблеми во врска со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да се даде на лошо повратни информации.
* Поврзани Функција : цвет за коса додатоци
* Поврзани Функција : цвеќиња за додатоци
* Поврзани Функција : ткаенина цвеќиња додатоци за коса
* Поврзани Функција : вештачки цвеќиња за коса додатоци за жени
* Поврзани Функција : ткаенина цвеќиња за headbands бебе девојка додатоци
* Поврзани Функција : цвет коса за жени додатоци
* Поврзани Функција : стара цвеќиња за девојки коса додатоци
* Поврзани Функција : цвеќиња за коса додатоци за деца
* Поврзани Функција : headband цвет за бебе додатоци
* Поврзани Функција : chiffon цвет за бебе коса додатоци
* Поврзани Функција : chiffon цвеќиња за деца коса додатоци
* Поврзани Функција : ткаенина цвет за бебе девојка коса додатоци
* Поврзани Функција : девојка додатоци
* Поврзани со Тема : свадба додатоци
* Поврзани Функција : девојки додатоци
* Поврзани со Тема : жените коса додатоци
* Поврзани Функција : бебешка коса додатоци headbands
* Поврзани Функција : деца додатоци
* Поврзани Функција : деца коса додатоци
* Поврзани Функција : сатен лента рози
* Вештачки ткаенина цвеќиња за бебе девојки коса додатоци Chiffon коса цвеќиња за Деца додатоци
* Не ви треба многу на нешто? Пратете ми порака. Ви благодариме!!!

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Стил:
Цвет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
Цвеќиња декорација
Тип:
Цвеќиња декорација
Поврзани функција 1:
вештачки цвеќиња материјали
Поврзани функција 2:
декоративни вештачко цвеќе
Поврзани функција 3:
ткаенина цвеќиња за headbands
Поврзани функција 4:
рачно изработени коса цвет фустани за
Поврзани функција 5:
свадба цвеќиња за деца коса
Поврзани функција 6:
вештачки цвеќиња за декорација
Поврзани функција 7:
моден свила цвеќиња за девојки коса
Поврзани функција 8:
лажни цвеќиња за облека додатоци
Поврзани функција 9:
chiffon цвеќиња за бебе коса додатоци
Поврзани функција 10:
декоративни цвеќиња за свадба декорација
R

Тие исто така купуваат со овој производ