.

.

Две-Боја Tassel Латинска Танц Здолништа Самба Танц Носии Облека За Жени Фаза И Танц Носат Бесплатен Превозот

Две-Боја Tassel Латинска Танц Здолништа Самба Танц Носии Облека За Жени Фаза И Танц Носат Бесплатен Превозот

DEN 1501.92
Количина на стоки


Големина(единица : cm) Фустан должина Биста Една големина 90 82-110

Големина:
One Size
Танц Тип:
Латински јазик
Бренд Име:
Танц Кралица
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DQ1355
Материјал:
Spandex,Полиестер
Стил:
Жените Латинска Танц Облечи
една големина:
Биста
За:
Латинска / Ча ча / Румба / Самба / Пасо doble / Каубој
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот.
R

Тие исто така купуваат со овој производ