.

.

Девојка Sequins Латинска Танц Облечи Фаза На Изведба Костимите Tassel Фустани

Девојка Sequins Латинска Танц Облечи Фаза На Изведба Костимите Tassel Фустани

DEN 1873.00
DEN 3071.52
-39 %
Количина на стоки


Девојка Sequins Латинска Танц Облечи Фаза На Изведба Костимите Tassel Фустани
Опис на стоката :
1. Латинска Танц носии
2. Големини : XXSC, XSC,SC, IC, MC, LC, ПА, SA, MA, ЛА.
3. Материјал : Lycra & 100% полиестер
4. Различни бои се употреблив како ви се допаѓа
5. Боја разлика може да се случи поради различни многу ткаенина.
6. Додатоци Headpieces вклучени.
7. Имаме дадено на мерење на табелата за да го следите, секоја облека orderred преку овој веб-сајт е врз основа на оваа шема.
За да се избегне совпаѓањето проблем, ве молиме да обрнете внимание на подолу важна Големината Информации :
XXS значи XXSC
XS значи XSC
S значи SC
M IC значи
L значи MC
XL значи LC
XXL значи PA
XXXL значи SA
4 XL значи МА
5 XL значи LA
6 XL значи XLA
8. Поради големината и намалување ќе се разликуваат помеѓу брендови, ве молиме да користите нашата големина на топ листите, како општ водич. Ако сте меѓу големини и треба помош со избирање на големина, ве молиме контактирајте со сервисот.

Големина:
XSC, SC, IC, MC, LC, PA, SA, MA, LA, XLA
Танц Тип:
Латински јазик
Бренд Име:
MiDee
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
CC2842
Пол:
Девојки
кориснички:
Yes
боја:
Виолетова Црвена Во Жолта Боја
Материјал:
Spandex,Полиестер
Пол:
Девојки
латинска танц:
фустан fringe
латинска танц здолниште:
Латинска Танц Фустани За Девојки
Помлад Латинска Фустани:
дополнителните латинска фустан
латинска фудбалскиот фустани:
Латинска Танц Костим
Латино-Американски Танц Фустани:
латинска ballroom фустан
R

Тие исто така купуваат со овој производ