.

.

100pcs дебели здрав 63*17mm дрво, Дрвени бар значка тагови рачно изработени скрипта DIY шарм за накит, облека прави микс шема

100pcs дебели здрав 63*17mm дрво, Дрвени бар значка тагови рачно изработени скрипта DIY шарм за накит, облека прави микс шема

DEN 959.52
Количина на стоки


Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат тоа,
ако пакетот е скршен или оштетен,
pls направи рекорд со превозникот. ние прифаќаме 7 дена замена или рефундирање на каква било тешка дефект
°оо°°оо°°оо°°оо°°оо°°оо°
*за испорака*
10 до 15 работни Дена преку Воздухопловната,може да се trackable
pls двојно проверете дали превозот адреса е точно и испорака и се надевам дека ако е можно pls оставете го вашиот тел број за во време на испорака ,Благодарам многу!
ПАКУВАЊЕ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.
Вашето задоволство е да се гарантира.
Ако имате било какви прашања или посебни барања ,ве молиме контактирајте со нас.
Во исто време, можете да фотографирате и да го испрати до нас,
ние ќе се обидеме да го реши проблемот за вас во прв пат.
Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да трае околу 10 до 25 работни дена за испорака.
за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,
не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,
но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,
ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )
Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )
ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !
сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.
материја : дрво
боја : како на сл браун
КОЛИЧИНА : 100
Големина : 63*17mm
микс обрасци
за оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барања
БЕСПЛАТНИ стандардна меѓународна испорака за нарачки износ над $50
БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100
ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,
можете да изберете боја и големина, кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )
pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќе
занаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.
Превозот
Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас,
искрено се надевам дека ќе може да го оставите позитивен фидбек за нас ако сте биле задоволни со нашите производи и услуги.
за мешан предмети следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да бидат сите исти како слики, ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )
qian се обидуваат најдобро да понуди добар производ и услуга на сите купувачи : )
ако имате било какви прашања,или треба било каква помош,pls convo нас !
слободен приоритет или express mail превозот можат да бидат понудени за нарачки износ над НАС$100.
Фала многу однапред за вашето време и трпение !
Ако не беа задоволни со производи или услуги,
ве молиме да се надеваме дека контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Декорација
дрво декор:
децата pendant
R

Тие исто така купуваат со овој производ