.

.

Брза Бесплатен превозот! Услуга вентил / Хидраулични Заменик Контрола Вентил /сигурносен Вентил се применуваат за Като багер HD820 / Като копач делови

Брза Бесплатен превозот! Услуга вентил / Хидраулични Заменик Контрола Вентил /сигурносен Вентил се применуваат за Като багер

DEN 5232.00
Количина на стоки


1. Детали
Производ на името
Услуга вентил / Хидраулични Заменик Контрола Вентил /сигурносен Вентил се применуваат за Като багер HD820 / Като копач делови
Апликацијата Като
Гаранција време
3 месеци
Услуга Цел
Се подигне Услуга, Врвен Квалитет
Карактеристики
100% Нов, отпорни, долготрајни период
На систем на квалитет
CCC/ISO9001/TS16949,CE, Ro HS
2.Детали фото
3.предност :
1). Супериорен квалитет ние се претпостави добар квалитет прави добар бизнис.
2). Конкурентна Цена цената е разумна. Ние веруваме дека тоа ќе биде подобро да се развиваат на пазарот
3). Искрено Услуга Најдобра услуга е еден од нашите важно pruposes.
4). Силен професионален имаме многу искуство во оваа индустрија. Ние бидете сигурни дека секој од нашите производи се тестирани пред превозот на нашите клиенти.
4. Пакување :
5. Превозот :
6. Наплата Правило
7. Вашиот feed back :

Тип На Објект:
Пилотската Кабина Се Грижи
Материјал Тип:
микс
Објектот Тежина:
0.5kg
Специјални Функции:
копач Делови
Место на Потекло:
Кина
Тип:
Олеснување Вентил / Сигурносен Вентил / Услуга Вентил
Примена:
Като багер делови
Број На Модел:
HD820
Материјал:
Добро легура&Пластика
гаранција:
3 месеци
Состојба:
100% нови
Пакет детали:
Тетрапак пакување или customerized
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ