.

.

Промоција 10G Јасно Плоштадот пластични Крем тегла шишиња 10cc Екранот Сад Козметички Пакување 50pcs

Промоција 10G Јасно Плоштадот пластични Крем тегла шишиња 10cc Екранот Сад Козметички Пакување 50pcs

DEN 1084.80
Количина на стоки

Предмет : Пластични тегла,крем тегла, крем тегла, пластични крем шише
капацитет : 10g Материјал : капа : pp шише : гласачко место Боја : јасно,црна
Повратни информации
Нашиот успех зависи од вашето задоволство, па вашите повратни информации е многу важно за нас, ние ќе биде многу го ценат, ако може да ни даде позитивни повратни информации, ви благодарам многу!!

боја:
Јасно Капа, Црна Капа
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10g, 10ml, 10cc
Број На Модел На:
CMJ089
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Обликот:
Плоштад
боја:
јасно,црна
R

Тие исто така купуваат со овој производ