.

.

Трговија на големо 200pcs/многу Jade зелена Боја 0603 SMD LED Ултра Сјајна Светлина Диоди

Трговија на големо 200pcs/многу Jade зелена Боја 0603 SMD LED Ултра Сјајна Светлина Диоди

DEN 192.00
Количина на стоки


-Да се Вреднува clients
Тука ние recommed некои избрани колекции можеби сте заинтересирани. Ве молиме clicke нив да се добие линкови.
+++++++++++++Препорачуваме предмети+++++++++ве Молиме да се кликне погоре за да најдете линкови+++++++++Благодарам+++++++++++++++++++
Бесплатен Превозот 200pcs/многу Jade зелена Боја Сосема Нов 0603 SMD LED Ултра Сјајна Светлина Диоди
Ова е нашата продавница :
Постојат илјадници модули, па не можеме да видите листа на сите во нашата продавница.Ве молиме контактирајте со нас за да проверите дали ви треба не е во продавницата.Ви благодариме!
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам или други начини на плаќање начин како ви се допаѓа.
Испорака :
1.Ние обезбедуваме EMS,DHL,UPS-от или Воздухопловната за превозот метод.
2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2~5 дена по вашата исплата
3.Ние ќе ви даде патеката број кога ќе го испрати на производи надвор,па можете да ги проверите на интернет
4.Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел
Гаранција : 100% Пари Гаранција За Враќање.
1.Поради делови ние продаваме се 100% тестирано и висок ризик на корисникот грешка,ќе мора да обезбеди детали за поправки направени ,резултатите од тестот ,и фотографии долго со вашето барање.
2.Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или prdoucts кои не се користат, под нормални работни услови.
3.Враќање точка мора да биде во оригинал исто како и ние испрати.
4.Купувачот да се плати за враќање превозот надомест.
Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција. така Било која од вашите позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети. Ако не сте 100% задоволни, ве МОЛИМЕ да не остави неутрални или негативни повратни информации пред да ни се обратите за помош. Вие порака во Трговијата со датотеки, или во Пошта ќе се одговори во рок од 24 часа.

Број На Модел На:
0603
Пакет Тип:
Surface Mount
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ZZYADE
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Кина
Точка име :
0603 SMD LED
боја:
jade зелена
Количина:
200pcs/многу
во парк:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ