.

.

Автомобилската Електрични / 2-пински конектор / терминал/ Машки конектори/DJ7045A-3.5-21

Автомобилската Електрични / 2-пински конектор / терминал/ Машки конектори/DJ7045A-3.5-21

DEN 4804.00
DEN 5111.04
-6 %
Количина на стоки

Материјал повеќе : PA66
Странски Модел : DJ7045 A-3.5-21
Боја : Црна
Минимален Пакет : 1000 PCS Над цената не вклучува терминал

Број На Модел На:
DJ7045A-3.5-21
боја:
Црна
Автомобил Направи:
автомобили
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Примена:
Автомобили, Осветлување
Пол:
Женски
is_customized:
Yes
Тип:
конектор
R

Тие исто така купуваат со овој производ