.

.

Торта декоративни сапун силиконски калапи pendant мувла рачно изработени Занаетчиски Керамички Ароматични Глина Pendant Гипс Таблета Плоча Мувла

Торта декоративни сапун силиконски калапи pendant мувла рачно изработени Занаетчиски Керамички Ароматични Глина Pendant Гипс

DEN 555.00
DEN 653.28
-15 %
Количина на стоки

Торта декоративни сапун силиконски калапи pendant мувла рачно изработени Занаетчиски Керамички Ароматични Глина Pendant Гипс Таблета Плоча Мувла
големина за 13 * 9.8 * 2.1 cm
излезна големина за 11.5 * 9.1 * 1.5 cm

Број На Модел На:
BH006
Материјал:
Силикони
R

Тие исто така купуваат со овој производ