.

.

Palio HADOU БИОТЕХНОЛОШКА Тензија Технологија Pips-во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер

Palio HADOU БИОТЕХНОЛОШКА Тензија Технологија Pips-во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер

DEN 672.48
Количина на стоки


Palio HADOU БИОТЕХНОЛОШКА Тензија Технологија Pips-Во Тенис на Маса Гума Со Сунѓер
Единствениот начин да се преживее Тенис на Маса конкуренција во новиот милениум е да се преземат иницијативи и напад на безмилосно. Да се направи нешто друго е само покана да се порази и понижувања.
HADOU (значи владеење со сила) е безмилосно производ на овој тренд. Тоа обезбедува екстремна брзина и спин, која стане смртоносна сила. Тоа дефинитивно носи возбуда и задоволство што се вклопи во вашиот убиец е инстинкт.
Опремени Се Игра : Јамка / Напад
Брзина : 9.25
Контрола : 9.5
Еластичност : 9.25
Спин : 9.5
Сунѓерот Цврстина : 40-42°/ 42-44°
Сунѓерот Дебелина : 2.2 mm
Гума боја : Црвена или Црна
На rubbers користите два различни пакет, пакет може да бидат различни, на rubbers се исти.
Оваа цена е само за ЕДНА гума со сунѓер.
Ако имате посебни барање за сунѓерот боја, сунѓерот дебелина или сунѓер цврстина, ве молиме контактирајте ме пред да конкурираат на објектот.

Бренд Име:
Palio
Тежина:
Center Focus (All-round Methods)
Број На Модел На:
HADOU (БИОТЕХНОЛОШКА)
Гума:
Мозолчиња Во
Baseboard Слој Број:
Само Гума Со Сунѓер
Контрола Средства:
Само Гума Со Сунѓер
дното:
Само Гума Со Сунѓер
Продавница број:
PA0004034
R

Тие исто така купуваат со овој производ