.

.

Брод слики модерни пејзаж уметност Хоризонтална бесплатен превозот Божиќ подарок едрилици G1101

Брод слики модерни пејзаж уметност Хоризонтална бесплатен превозот Божиќ подарок едрилици G1101

DEN 4045.00
DEN 4704.00
-14 %
Количина на стоки

Исто така, репродукција нема да имате копија на некои важни слики или photoes на некои луѓе. Овие слики се направени од страна на талентирани уметници, кои се реплицираат на уметнички дела направени од страна на некои од најголемите мајстори. Ни остави на пораки за детали. Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба. По добивањето на пакетот, ние наплата веднаш. Што е разликата помеѓу рака-насликани масла и отпечатоци? На отпечатоци кои може да се најдат на многу сајтови на Интернет и во многу продавници се само печатени слики на оригинални слики. Контакт со нас и за други големината ако треба. Превозот Време = Од времето ние брод на пакет од времето ќе го примите пакетот. Исто така, ние може да се добие western union и други начини на плаќање, ве молиме контактирајте со нас за детали. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате за нив. Тоа е различно од испорака начин. Нашите масла се вистински рака-насликани репродукции.Се наоѓа во Fujian провинција на Кина 2. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник. 100% Рака Насликани на платно. Репродукции ви овозможи да поседувате реплика на ремек-дело кое само може да се најде во светот познати уметнички музеи. Препорачана Превозот на располагање во DHL, EMS, Fed Ex. Кога ќе добиете пакетот?
Обработка на Време = Од времето кое го примените вашиот цел на време ќе почнеме да брод вашата нарачка. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме ни e-mail пред да остави негативни повратни информации или неутрален повратни информации или да се отвори расправа за сајт, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО и да се направи сте задоволни со бизнис. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. За Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Големина (Инчен):
20x24, 24X32, 30x40, 36x48, 40x60, 48x72
Тип:
Масла
Предмети:
Seascape
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Платно Само
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ