.

.

Новиот Хип Пакет Тактички Половината Пакети Водоотпорен Половината Торба Fanny Пакет ПОЈАС ТОРБА Пешачење Качување Отворено Bumbag Maleroads MLS2306

Новиот Хип Пакет Тактички Половината Пакети Водоотпорен Половината Торба Fanny Пакет ПОЈАС ТОРБА Пешачење Качување Отворено Bumbag

DEN 528.00
DEN 1055.04
-50 %
Количина на стоки


Опис На Производот

Аголот На Maleroads Компанија за Статистика , Вистински Фото Драг Пријател, Ние очекуваме вашата целосна резултат повратни информации. Вашето задоволство е наша цел. Ние ќе биде многу среќен да било одговор на вашето прашање и да го решат проблемот со вас. Се надеваме дека ќе можете да контактирате со нас, прво ако имате било незадоволство искуство при вашето купување. Ве молиме не го напушти неутрален или негативен фидбек или отворен спор пред да контактирате со нас. Ние веруваме дека нашите услуги може да се направи сте задоволни : ) Превозот Време, Поради политиката разлика, понекогаш пратката задоцнување ќе се случи. Се надеваме дека секој купувач може да ни се јавите пред да се отвори било која расправа за нас, бидејќи на задоцнување. Враќање & Гаранција Ние обезбеди гаранција од 60 дена. Дефект на објектот може да се замени или вратени во текот на 14 дена. Ако постои било каков проблем кога ќе го добиете производот, ве молиме обидете се да контактирате со нас пред да се отвори спорот во системот. Ви благодариме! Данок Проблем не се грижи за данок, Обично ние ќе прогласи ниска вредност на пакетот, па ве молиме цел, без никакви грижи. но, сите купувачи треба да се забележи дека ние нема да бидеме одговорни за даночниот прашање. Ве молиме кажете ни ако имате било условот кога ќе ја поставите вашата цел. Ви благодариме за вашето разбирање.

Бренд Име:
Maleroads
Материјал:
Најлон
Апликацијата Позиција:
Половината
Пол:
Мажи
Големина:
XXXL
Број На Модел На:
MLS2316
Примена:
Водење & Кампување & Пешачење & Јава
Водоотпорен функција:
Водоотпорен
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Големина:
Waistline > 120cm
Се применуваат за родова:
Унисекс
R

Тие исто така купуваат со овој производ