.

.

304 од не ' Рѓосувачки Челик Earnuts, Големина: околу 4.5 mm широк, 6.5 mm долга, 3.2 мм дебел, дупка: 0.7 mm

304 од не ' Рѓосувачки Челик Earnuts, Големина: околу 4.5 mm широк, 6.5 mm долга, 3.2 мм дебел, дупка: 0.7 mm

DEN 789.00
DEN 1127.04
-30 %
Количина на стоки

барел
304 од не ' Рѓосувачки Челик Earnuts Size : околу 4.5 mm широк, 6.5 mm долга, 3.2 мм дебел, дупка : 0.7 мм.Економски earnuts, идеален за мода накит earring дизајни. Тоа направени од не ' рѓосувачки челик кој е корозија и отпорни на дамки.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
DIY
Објектот Висина:
0.32cm
Број На Модел На:
STAS-Q037-1
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Должина:
0.65cm
Накит Наоди Тип:
Earring Назад
Објектот Тежина:
132g
Објектот Ширина:
0.45cm
Објектот Дијаметар:
0.65cm
Метална боја:
Не ' рѓосувачки челик боја
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
единица:
1000pcs
Употреба:
Earnuts
Големина:
6.5x4.5x3.2mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ