.

.

12 Видови На Розови Цвеќиња Форма Симпатична Меки Силиконски Торта Чоколадна Мувла Пудинг Желе Мувла Рачно Изработени Сапун Мувла

12 Видови На Розови Цвеќиња Форма Симпатична Меки Силиконски Торта Чоколадна Мувла Пудинг Желе Мувла Рачно Изработени Сапун Мувла

DEN 150.00
DEN 157.92
-5 %
Количина на стоки


[Спецификации]
[Size] : 21.2 * 16 * 2.5 СМ, Дупка големина е за : 4 CM
[Боја] : Пинк
[Материјал]100% од храна одделение силиконски
[Квалитет] : во согласност со САД ФДУ квалитет, не-токсични за заштита на животната средина, температура -40 степени на +230 степени
[Користи] : торта, леб, косата, желе, приготвена храна, чоколадо и сл.
[Доменот на примена] : рерна, фрижидер, микробранова печка, итн.
[Упатство за употреба]
1,не контактирајте го на оган
2,не допирајте ја рерната топлинска цевка
3,не вок тавата за печење на температура
4,не се допираат и други остри ножици
5,не празни печени мувла.Како Шест-режим, можете само да се стави три полни мувла,Другите 3 мувла мора да бидат опремени со чиста вода.
За било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас! Ние ќе се потрудиме за u!Ви благодариме

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ФДУ
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
CKF
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ