.

.

Трговија на големо 14mm Природни Црвени Carnelian камен Круг Монистра Влакно 15 Подарок Затворач Бесплатен превозот

Трговија на големо 14mm Природни Црвени Carnelian камен Круг Монистра Влакно 15 Подарок Затворач Бесплатен превозот

DEN 711.00
DEN 748.32
-5 %
Количина на стоки


Трговија на големо 14mm Природни скапоцен камен Црвено Carnelian скапоцен камен Круг Монистра Влакно 15" Подарок Затворач Бесплатен превозот
Листата На Специјално S/N
09033 Големина
14mm( 1 инч = 25.4 mm ) Тежина
xx g ( 1g=5 Карат ) Материјал
Природни Црвени Carnelian Скапоцен Камен(Автентични) За Дупчење
Целата Длабочина На Боја
Видете на сликата. Количина
1 BUC Забелешка
Добар Квалитет !
Ако сакате трговија на големо,ве молиме да договор со нас.
* Фотографиите се преземени според вештачка светлина со дигитална камера за да ги открие сите потенцијални на камен.
* Тегови & Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally.
* Имаме аукции завршува секоја минута, ако видите некој објект ви се допаѓа местото на понудата, во почетокот и може да победи тоа
за помалку отколку што мислите. ~ Повеќето од нашите предмети се единствени и ние може да не се носат иста парче повторно!

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот Тежина:
xx g
Број На Модел На:
09041
Бренд Име:
SorcerKeeper
R

Тие исто така купуваат со овој производ