.

.

Yibuy Сет од 2 Печурки главата Електрична Гитара Рака копчиња ЗЛАТО

Yibuy Сет од 2 Печурки главата Електрична Гитара Рака копчиња ЗЛАТО

DEN 121.00
DEN 165.60
-27 %
Количина на стоки


Yibuy Сет од 2 Печурки главата Електрична Гитара Рака копчиња ЗЛАТО
Рака Копчиња Акустична Гитара Рака Копчиња Печурки Главата Копчето
Објектот е боја може да бидат различни од сликата, поради аберација.
Овие се со модерен дизајн, која ќе изгледа одлично на секоја својата гитара.
Ова вклучува инсталација завртки и сосема нов felts.
Мерка : 15mm во дијаметар.
Сет од 2 рака копчиња.
Злато заврши,боја на заптивка ќе се испрати по Случаен избор.
Бренд име : Yibuy
Пакет Се Вклучени :
1 x Пар Рака копчиња

Бренд Име:
Yibuy
Број На Модел На:
EGD2 Рака Копчиња
Тип:
Гитара Рака Копчиња
Обликот:
Рака Копчиња
Објектот:
Акустична Гитара Рака Копчиња
Име:
Печурки Главата Копчето
R

Тие исто така купуваат со овој производ